Hakkımızda

Firmamızın kurucusu Hacı KUMAŞ 1997 yılında ilk adımı atmıştır. Sektörde edindiği tecrübe ve birikimler doğrultusunda Seiz firmasını kurmuş ve bugün 18 farklı ülkeye ihracat yapan bir firma haline getirmiştir. Başlangıçta kalıp oluşturma ve pres işini yapan firmamız, gelişen zaman içinde dekoratif masa ve sandalye üretimine başlamıştır.

Alanında ürettiği ürünler ile beğeni toplayan ve kısa sürede piyasada kendine yer bulan firmamız, 2019 yılında kapasitesini büyüterek müşterilerine kısa vadede kaliteli ürün ve hizmet vermeye devam etmiştir. Bu süreçte sadece piyasadan gelen talepler doğrultusunda çalışmayıp aynı zamanda araştırma-geliştirme de yapan firmamız, bahçe mobilyası da üreterek ürün yelpazesini genişletmiştir.

Avrupa standartlarında ürettiğimiz bahçe mobilyaları fiyat-kalite oranına bakıldığında sadece ülkemizde değil, tüm dünyada çok ilgi görmüştür. Hâlihazırda ürünlerimizi en yüksek kalitede, müşterilerimize en iyi hizmeti vererek çalışmaya devam eden firmamız, ARGE çalışmalarına da devam etmektedir. Yeni ürün geliştirerek sadece müşterilerine değil ülkesine de hizmet etmeyi amaçlayan firmamız hızla ama temkinli bir şekilde büyümeye devam etmektedir.